Simply Sara – jednoduše Sára. To jsem já. Žena, která je neustále na cestě a řídí se svými instinkty. Miluji život ve všech jeho formách a nepřestávám být vděčná za to, že dělám, to co mě naplňuje a dává smysl.

Jsem tvůrkyní svého života

Prý má každý tvůrce svou múzu. Tou mojí jsou lidská setkání, příroda a poznávání (se). Poznatky a zkušenosti z mých dlouholetých cest ve světech vnitřních i vnějších se staly zdrojem, ze kterého dnes čerpám. Jsem průvodkyní ženských kruhů, protože jsem poznala léčivou sílu podpory v sesterství. Tančím, protože tanec je mojí přirozeností, radostí a totálním uvolněním. Tvořím, protože můžu. Tvořím prostor, ve kterém můžeš najít svou cestu k radosti, uvolnění, nadšení a (sebe)poznání i ty sama.

Tvořím ze sebe. Nikoho nepoučuji ani nepřesvědčuji. Jen tvořím prostor, ve kterém sdílím své poznání a zkušenosti. Moje esence je oheň, nemám hranice a limity.

Z Norska, Británie a Francie do karavanu v přírodě

Poměrně velkou část svého života jsem žila a pracovala v zahraničí – v Norsku, Velké Británii a Francii. S oblibou říkám, že v norštině, angličtině a francouzštině jsem žila, pracovala, studovala a milovala. Díky této mé životní zkušenosti dnes mohu být průvodcem na jazykové cestě někomu dalšímu, což mě nesmírně naplňuje.

Procestováno a nastudováno mám hodně a právě teď je mi nejlépe v mém malém rodném městě na úpatí hory Květnice. Tady tančím, učím, dýchám, tvořím a moc si to užívám.

Miluju život ve všech jeho formách, jsem životní optimista. Vím, že temnota a světlo jsou jedno. Zbožňuju zábavu, samotu a ticho. To, co naše dualistické chápání světa vidí jako protiklady, vnímám jako součást celku – bez jakékoliv potřeby hodnotit a kategorizovat. 

Moje zkušenosti a vzdělání

NLP Master Practitioner – coach

200TTC – Yoga Teacher Training Course  – Heartfulness Yoga School

akreditovaná lektorka a školitelka Loona Dance Academy

Master anglofonní literatura (Oslo), bakalář z politologie (Oslo), MBA (Master of Business Administration), Open University, UK

manažerské posty (Francie, Paříž), konzultant na projektech v oblasti rozvoje organizaci – management změny a transformace (Norsko)