Toužíš mluvit a rozumět anglicky, francouzsky nebo norsky? A na co čekáš? Brzdí tě strach nebo přesvědčení, že na jazyky nemáš hlavu? Hlavní je, že hlavu máš a že chceš. Způsob, jak nejlépe na to, už najdeme spolu.

Lekce online nebo prezenčně v Tišnově 


Netradiční kurzy, které tě rozhodně nebudou nudit

Výuku angličtiny, norštiny i francouzštiny si jako lektorka moc užívám. Baví mě sledovat rychlé pokroky mých studentů. A jsou mezi nimi jak ti, kteří si chtějí oživit své znalosti ze základních, středních a vysokých škol, tak ti, co ve skrytu duše ví, že mluvit umí, jen se stydí. Jsem připravena na všechny z vás. Těšit se můžeš na:

  • Individuální kurzy na míru osobně nebo online
  • Obsah kurzu zaměřený na tvé zájmy a potřeby
  • Konverzace v cizím jazyce
  • Zážitkovou výuku tebou zvoleného jazyka

Chceš se rozmluvit v cizím jazyce? Bojíš se, že to nezvládneš? Vzdala jsi jiný kurz s tím, že nepomohl odblokovat tvoje obavy z konverzace? Ráda se ti budu osobně věnovat a věř, že s tím pohneme.

Co ti mohu nabídnout

Mohu nabídnout velký záběr témat díky profesním zkušenostem v Norsku, Francii a Velké Británii, kde jsem se věnovala consultingu – rozvoji organizací. Angličtinu a norštinu jsem studovala na Filozofické fakultě v Brně, diplomovou práci jsem psala v Norsku, odkud mám i titul. 13 let jsem žila, pracovala a studovala v Norsku. 7 let jsem jsem stejným způsobem získávala zkušenosti také ve Francii.

Být někomu jinému průvodcem na jeho jazykové cestě je práce nadmíru kreativní, která mě naplňuje.