Loona dance

Loona dance

protanči se ke svému ženství

Uvolnění, radost, propojení, klid, poznání. To vše si odnáší ženy z mých lekcí Loona dance. Pro mě osobně se stal tanec hlubokou cestou sebepoznání.

Ke svému ženství jsem se doslova protancovala.

Co je Loona dance

Loona dance je prožitkový taneční koncept, který byl vytvořený pro zdraví, krásu a spokojenost žen. Tanec má blahodárné účinky ve více rovinách – fyzické, energetické i duševní. Při Loona dance uvolníš i posílíš celou pánevní oblast, vypustíš emoce, uzemníš se, vyprázdníš hlavu a naplníš srdce. Je to jemné, ale zároveň tak silné! Přesně jako my ženy… S Loona dance můžeš rozvíjet sebelásku, své ženství, sexualitu, smyslnost a obnovovat funkci pravé (pocitové, emoční, kreativní) hemisféry.

Kde se vzal tu se vzal

Loona dance se tančí od roku 2011, je to roky prověřený nástroj ženského sebepoznání. V roce 2013 založila tvůrkyně konceptu Lucie Kupcová Loona Dance Academy, kde jsem v roce 2021 absolvovala výcvik lektorky.  

Buď divoká, hravá a zdravá

“Sári, já bych to tak ráda zkusila, ale já neumím tančit“ – jak často slýchám tuhle větu… Tančit umíš. Tanec je pro ženu přirozený pohyb, když se uvolníš a necháš svoje tělo rozpomenout, povede tě.

Loona dance není o krocích nebo složité choreografii, o tom vypadat ladně a krásně. Tvoje pozornost je zaměřená dovnitř, tak aby ses v tanci mohla propojit sama se sebou, se svou nespoutaností, svobodou a tím i se svou naprostou přirozeností.

Jak probíhá taneční ženský kruh

Začínáme jemným probuzením těla, které pak prohřejeme bioenergetickým cvičením a pozveme do tance. Vedené taneční hry tě povedou krajinou proměnlivosti tvé ženské duše, tak jak se každá měníme během našeho menstruačního cyklu.

Protančíš se ke své hravosti, vnímavosti, smyslnosti, celistvosti, prostě k sobě.

Na závěr tě čeká relaxace, trochu zpěvu a naše setkání ukončíme společným sdílením.

Kalendář akcí

0706

Loona dance – taneční ženský kruh

7.6. 2024 18:00Jóga studio Tišnov, Bezručova 21
Ráda tě přivítám na tanečním ženském kruhu v Tišnově.