Uvolnění, radost, propojení, jedinečnost. To vše si můžeš odnést z mých lekcí, které vždy tematicky zaměřuji tak, aby ženám co nejvíc prospěly. Jako lektorka Loona dance tančím pravidelně v Tišnově, v rámci nabídky „Jóga Studio Tišnov“ Mgr. Jarky Paruchové a v roce 2023 chystám pravidelné lekce v Brně. Ráda cestuji, a tak pro mě není problém, přijet kamkoliv. Pokud tě Loona dance láka, ale nemáš v okolí lektorku, tak se ozvi, určitě něco vymyslíme.

V čem ti Loona dance může pomoci

Blahodárné účinky Loona dance na ženy si zaslouží šířit dál a dál. Taneční koncept působí jak na rovinu fyzickou, tak na rovinu energetickou i duševní. Pokud tě trápí gynekologické potíže nebo chceš zpevňovat pánevní dno, je to přesně pro tebe! Při Loona dance uvolníš i posílíš celou pánevní oblast.

Na duševní úrovni můžeš očekávat uvolnění potlačených emocí, uzemnění, očistu mysli i srdce. Je to jemné, ale zároveň tak silné! Přesně jako my ženy… S Loona dance můžeš rozvíjet sebelásku, své ženství, sexualitu, smyslnost a obnovovat funkci pravé (pocitové, emoční, kreativní) hemisféry.

Kde se vzal, tu se vzal

Loona dance je tu s námi od roku 2011. Se ženami se poprvé roztančila Lucie Kupcová, která o pár let později založila Loona Dance Academy a mě velice těší, že se tento prožitkový taneční koncept šíří mezi další a další ženy.

Buď divoká, hravá a zdravá

Na Loona dance může dorazit každá žena, ať jí je 14 nebo 80. Dívky i dospělé ženy tu mohou objevit svou nespoutanost, svobodu a s tím i svou naprostou přirozenost. A v ní se uzdravovat na fyzické i emocionální úrovni.


Nejbližší lekce

tančíme každý lichý pátek – začínáme 6.1.2023

v čase: 18:00 – 20:30 hodin

Jóga Studio Tišnov, Bezručova 21, Tišnov


Zahoď stud a zkus to i ty

Chceš se zavlnit v bocích? Rozproudit energii? Tančit ladně, ale i s energií divoženky? Stačí se přihlásit a přijít hned na nejbližší lekci.