Jsem žena - otvírám se sladkosti života

Setkání s Chakradance™ naživo

Zvu tě na vyživující a šťavnatý večírek, na transformační cestu, která tě otevře sladkosti života. Aktivuj svoji sakrální a srdeční čakru, uvolni se do bytí ženou a poznej se ve své ženské jedinečnosti.

Sakrální čakra

Sakrální čakra je čakra emocí, smyslnosti a sexuality. Její jméno v sanskrtu je SVADHISTANA a překládá se jako sladkost.

Pokud je tvoje sakrální čakra v harmonii, tak svoje emoce vyjadřuješ volně a přirozeně aniž by ses jimi nechala ovládat. Dopřáváš si výživu v podobě malých potěšení jako je odpočinek, sebepéče, dobré jídlo a příjemně strávený čas. Vnímáš svoji ženskou energii a lehkostí se oddáváš proudu života.

Srdeční čakra

Srdeční čakra je čakrou lásky a soucítění. Její jméno v sanskrtu zní ANAHATA a znamená nezranitelná.

Pokud je tvoje srdeční čakra v harmonii, tak jdeš životem se srdcem na dlani, se vstřícností a laskavostí. S lehkostí navazuješ intimní a láskyplné vztahy, pro ostatní jsi přítomná, aniž bys měla potřebu řešit jejich problémy. Život si užíváš.

Součástí naší ženské zkušenosti jsou však situace, které nás zranily. Ať už to bylo odmítnutí, ztráta, zrada, všechny jsme poznaly bolest, která nás donutila se stáhnout, zavřít, ustrnout, tak, abychom ji necítily. Ale s bolestí jsme zablokovaly i proud živé, radostné, šťavnaté energie, která námi přirozeně proudí a která nám dovoluje užívat si život a být ženou v celé své kráse. S bolestí jsme zavřely svoje srdce proudu lásky, soucítění a odpuštění.

Je tak moc potřeba abychom se otevřely vlastní šťavnatosti, smyslnosti, radosti z bytí ženou. Abychom otevřely svoje srdce, nechaly odejít staré křivdy, bolesti a strachy, protože jen tak se každá můžeme vrátit ke své vlastní ženské jedinečnosti.

Chakradance je jemná, laskavá, transformační taneční terapie, která je výživou pro tvoji duši, mysl a tělo.

Uvolňuje zablokovanou energii v těle a otvírá tě proudu života a tvému plnému potenciálu.

Co tě čeká

  • Společné otevření kruhu
  • Informace o Chakradance™, sakrální a srdeční čakře
  • Aktivující mantra na sakrální a srdeční čakru
  • Uvolňující světelná pohybová meditace
  • Tanec na sakrální a srdeční čakru
  • Mandala art po tanci na sakrální a srdeční čakru
  • Sdílení v kruhu
  • Uzavření kruhu, integrační meditace, kakao

Co je Chakradance™?

Informace o setkání

V září se můžeme potkat v Brně i v Praze.

Praha

Kdy:

pátek 8.9. – 18h-21h

Kde:

Studio Loona,
Karlín

Cena:

890 Kč

Brno

Kdy:

sobota 16.9. – 16-19h

Kde:

Studio Yoga Freaks, Šilingrovo náměstí

Cena:

890 Kč

Přihlášky a rezervace

Vyplň a odešli přihlášku níže. Svoje místo si závazně rezervuješ platbou na účet 670100-2219517214/6210 (VS uveď místo a datum workshopu, kterého se chceš účastnit).